בלוג

כפפות אגרוף "Magen" פרו דמוי עור – שחור זהב
בלוג
רוני כספי

ציוד קיקבוקס – המדריך המלא

מידע אודות קיקבוקס הקיקבוקס הינו אחד מסוגי הספורט הנפוצים ביותר בענף אומנויות הלחימה. מקורו של הקיקבוקס הוא יפן, שם התהווה והתפתח בשנות ה-60. רק לאחר

קרא עוד »
בלוג
רוני כספי

שק אגרוף ביתי

מבקשים לקנות שק איגרוף לבית או למכון? באתר המוביל של חברת מגן תמצאו מבחר גדול ואיכותי של שקי איגרוף. לא יודעים איך בוחרים שק איגרוף? אם אתם מתלבטים איזה שק איגרוף לקנות, שק ריק או מלא, או באיזה משקל, לרשותכם עומד הצוות של חברת מגן הזמין לסייע בבחירת שק איגרוף מומלץ וגם יכולת לייעץ לכם איך להתאגרף נכון. כמו כן, לפניכם כמה דגשים שיעזרו לכם בבחירת שק איגרוף שיתאים לכם.

קרא עוד »
בלוג
רוני כספי

כפפות אגרוף זולות

מה לבחור – כפפות איגרוף תאילנדי, כפפות אימון מקצועי או חובבני? כפפות אגרוף משמשות לאימוני אומנויות לחימה כמו אגרוף קלאסי, אגרוף תאילנדי, MMA, קרב מגע ועוד. מבקשים לקנות כפפות אגרוף מומלצות? מחפשים אחר כפפות איגרוף זולות? באתר המוביל של מגן תמצאו מענה שלם עם מבחר עשיר ומגוון של כפפות אגרוף מסוגים ורמות שונות, מכפפות אגרוף חובבני ועד כפפות אגרוף מקצועיות וכפפות אגרוף תאילנדי.

קרא עוד »
בלוג
רוני כספי

ציוד אגרוף למתחילים

אימוני איגרוף למתחילים תרגילים וציוד מומלץ. אגרוף הינו סוג של ספורט יחסית קל ליישום, שאינו נדרש בציוד רב בכדי להתחיל להתאמן. באתר המוביל של מגן תמצאו כל ציוד אגרוף למתחילים הנדרש לכם, לרבות כפפות, שק אימון, ביגוד וכדומה. רוצים לדעת מה נדרש לאגרוף למתחילים? רוצים להבין איזה ציוד לקנות או איך להתאמן על שק אגרוף? לפניכם כמה המלצות ודגשים בסיסיים בנושא.

קרא עוד »
בלוג
רוני כספי

ציוד למאמני כושר

מחפשים ציוד למאמני כושר לאימונים אישיים? באתר המוביל של מגן תמצאו מענה איכותי עם מגוון עשיר של ציוד כושר למאמנים, מעולה לאימונים אישיים. לבחירת ציוד ספורט למאמנים עומד לרשותכם צוות החברה, ובנוסף לפניכם רשימה של סוגי ציוד לאימון אישי שתוכלו להזמין ישירות דרך האתר המתקדם של מגן.

קרא עוד »
דילוג לתוכן