אודותינו

מי אנחנו? למי זה רלוונטי? למה אנחנו?

חברת מגן הוקמה בשנת 2007 כשבחזונה אספקת ציוד לחימה איכותי ומותאם לסגנונות אומנויות לחימה שונים.
זאת על מנת לספק צרכיהם של העוסקים באומנויות לחימה הן בצורה מקצועית והן בצורה חובבנית בכל שלב בהתפתחות "הלוחם" תוך הקפדה על איכות, התאמה אישית ומקצועית, רמת שירות גבוהה, זמינות וזמני אספקה מהירים ומחיר אטרקטיבי. אצלנו ניתן למצוא ציוד מיגון ואימון בכל הרמות המספק מענה לכל "לוחם" בהתאם לצרכיו.למי זה רלוונטי?

העוסקים באומניות לחימה, חובבי ספורט, פנאי ונופש, מאמנים אישיים או קבוצות ו/או בעלי מכונים לאומנויות לחימה, למעשה כל אדם בכל שלב שהוא בדרכו כמתאמן או מאמן, מוזמן לפנות אלינו בכל שאלה ונשמח לייעץ, לסייע ולהתאים עבורו את הציוד האופטימאלי לצרכיו לפי אופן השימוש ובמחיר המתאים. כמו כן אנו מציעים למדריכים אישיים ומאמני קבוצות ליווי מקצועי וסיוע בפיתוח והתאמת מוצרים על פי דרישה.

למה אנחנו​

אנו חברה אשר תומכת ומעודדת את התפתחות ענף אמנויות הלחימה לסוגיו בארץ ומנסה לקדם בטיחות באימונים ומניעת פציעות.
מוצרינו הם תוצר של ניסיון רב שנים ולמעשה נולדו מתוך צרכים שעלו "מהשטח", ע"י מורי אומנויות לחימה בסגנונות שונים לאגרוף תאילנדי, קונג פו מסורתי, ג'יו ג'יטסו, קרב מגע ועוד.
החשיפה לצרכים השונים והעבודה הקרובה עם מאמנים ממגוון רחב של אומנויות לחימה הביא לפיתוח עצמי של מגוון רחב של מוצרים המספקים מענה לצרכי הסגנונות כגון "מגע מלא", "יד פתוחה", "קרקע", "נשק" ועוד ועוד.
מוצרינו נבדקים ועוברים "מבחן שטח" במסגרות השונות בטרם אישורם לשיווק.
אנו נותנים מענה מקצועי לצרכי הלקוחות השונים, ברמת השירות, המוצרים והליווי האישי. לכל שאלה ובקשה ניתן לפנות אלינו דרך דף צור קשר אימייל או טלפון
מתאמנים
לייקים
שיתופים
פרסים
באתי לחפש ציוד למכון שלי ווקיבלתי שירותיות, מקצועיות ובעיקר תחושה של אמינות מאיש מקצוע בתחום - אשמח לשוב ולהזמין מרוני בהמשך
User
דוד מ.
דילוג לתוכן